Hakkımda

asliAslı Poyrazoğlu,

Uluslararası sertifikalı Liderlik , Üst Düzey Yönetici, ve Takım Koçudur.

Üst düzey yöneticilik yaptığı dönemde aldığı bir eğitim sırasında koçluk ile tanışmış, yaşama bakış açısı ve bireysel vizyonuna birebir uygun olduğuna inandığı koçluğu ve eğitimciliği 18 yıllık kurumsal hayat tecrübesinden sonra kendine yeni bir kariyer olarak seçmiştir.

Koçluk alanındaki eğitimlerini, ICF(International Coach Federation) tarafından onaylanmış, uluslararası  koçluk okulu Adler Learning International Koçluk Okulu’nda alarak  Prosfesyonel Sertifikalı Koç Programı’nı bitirmiştir. Ardından aynı okulda ileri düzeyde koçluk eğitimini tamamlamıştır.

Aslı Poyrazoğlu, İşletme mezunudur. Pazarlama, Ulaşım, Madencilik sektörlerinde hizmet veren ulusal ve uluslararası şirketlerde Finans&Muhasebe alanlarında üst düzey yönetici olarak çalışmış Poyrazoğlu SMMM’dir.

İnsanların potansiyellerinin farkına varmalarını, iş yaşamlarında daha verimli sonuçlara ulaşmalarını ve hayallerini gerçekleştirmelerini hedefleyen, başarılı ve mutlu iş gücüne inanmaktadır.

Özel sektörde bugüne kadar biriktirmiş olduğu deneyimlerini koçluk, eğitmenlik ve konferanslar ile birleştirerek  hem bireysel hem de kurumsal alanda kariyerine devam etmektedir.

ICF Türkiye iç  mesleki düzenleme kurulu üyesi olan Aslı Poyrazoğlu Koçluk çalışmalarına ek olarak, İletişim, Liderlik, Koçluk alanında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

Üye olduğu mesleki  kurumlar:

ICF – Uluslararası Koçluk Derneği

İSMMO-İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası

Aslı Poyrazoğlu’nun katıldığı eğitim programları;

Adler Learning International – Pozitif Değişim : Koç Gibi Lider / 2012

Adler Learning International – Foundations of Professional Coaching / 2011

Adler Learning International – Coaching Conversation in the Context of Work / 2011

Adler Learning International – Moving Toward Artful Coaching / 2011

Transaksiyonel Analiz TA101 – TA Derneği / 2011

NLP ( The City Literary Institute – UK ) / 2010

TMI – Koçluk Becerilerini Geliştirme / 2009

FA Coach Academy / 2008

NLP / 2007

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı /  2005

Davranış Bilimleri – Optimum Denge Modeli 1 /42 saat